Predaj a rezervácia vstupeniek na podujatia- mobil: 0903 392 844, len v kine Orbis v čase:

Pondelok:16:00-19:00 hod., Štvrtok, Piatok:  15:00-20:00 hod., Sobota, Nedeľa:  15:00-19:00 hod.

neva:DI:vadlo: KOMPOSTSTORY

Galéria

Všetkých malých divákov a ich rodičov pozývame v nedeľu, 10. 9. o 17.00 hod. do Mestskej záhrady na posledné predstavenie v rámci Rozprávkových prázdnin.

Bratislavské neva:DI:vadlo nás zabaví príbehom o prijatí, tímovej práci a kompostovaní. KOMPOST STORY je bábková činoherná inscenácia vhodná pre deti od 4 - 10 rokov. Vstup zdarma. V prípade nepriaznivého počasia sa prestavenie uskutoční v Dome kultúry.

Ríbezľa, ktorá dosiaľ chránila hmyziu komunitu ulice Podríbezľová pred živlami a zásobovala ju sladkým ovocím, chradne. Hmyzí priatelia si nevedia rady, no to sa zmení, keď sa do kompostu nasťahuje nový pomocník.  NevaDivadlo ste mohli vidieť účinkovať na významných festivaloch, vrátane Festivalu Pohoda,  Shakespearovských slávností, Kremnických gagov, Dotykov a spojení, Festivalu Divadlo a deti 2022 - Rimavská Sobota, Urban Marketu, Festivalu Skaly, Slnečného festivalu, Noci divadiel v Senci, Bratislavských kultúrnych dní a veľa ďalších. 

Predstavenie je súčasťou projektu Rozprávkové prázdniny, ktoré realizujeme v spolupráci s OZ Oxymoron, s finančnou podporou Mesta Rimavská Sobota a Banskobystrického samosprávneho kraja.

Dĺžka podujatia: 45 minút
Rok výroby: 2023
Dátum lokálnej premiéry: 10. september 2023

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.