Predaj a rezervácia vstupeniek na podujatia- mobil: 0903 392 844, len v kine Orbis v čase:

Pondelok:16:00-19:00 hod., Štvrtok, Piatok:  15:00-20:00 hod., Sobota, Nedeľa:  15:00-19:00 hod.

PI ČAJ, MILAČIK !

Galéria

Brilantná francúzska komédia z divadelného zákulisia, ocenená Moliérovou cenou ako KOMÉDIA ROKA. Komédia PI ČAJ, MILÁČIK ! poodhalí oponu do divadelnej „kuchyne“. Tam, kam mnohí nesmú ! Ale vy musíte !

V nedeľu, 21. 4. 2024 o 18.00 hod. čaká na vás dvojitá porcia výdatného smiechu, divadlo hereckej hravosti, konverzačnej bezprostrednosti, situačnej ľahkosti, až akrobatickej mrštnosti, výsmechu aj irónie. Vstupné: 17€, predaj vstupeniek v Kine Orbis a online .

Významná divadelná spoločnosť skúša bulvárnu hru. Je niekoľko dní pred premiérou. Nič nie je pripravené: technický personál je flegmatický, garderobierka neochotná a duchom neprítomnej režisérke všetko prerastá cez hlavu. Medzi hercami vládne elektrizujúca nálada, hlavná predstaviteľka je na pokraji nervového zrútenia kvôli prvému milovníkovi – synovi producenta, ktorého si „nanominoval“ do hry. Nemotorne, nesmelo, naivne a ťarbavo vchádza po prvýkrát na javisko. Takto sa začína vaudeville v podaní takmer „kalamitných“ hercov. Poviete si: Hotová katastrofa ! Omyl. Skvelá zábava !

Diváci sa stávajú svedkami nielen poslednej generálky pripravovanej hry, ale aj jej premiéry.

Namiesto toho, aby boli herci perfektne pripravení na deň D, dokonale popletú všetky svoje repliky a výstupy. Premiérový večer sa mení na peklo. Je to priam „delírium“. Ich snaha sa zvrhne na smiešny až bláznivý kolotoč zábavných situácií. Nepredvídateľné momenty sa valia jeden za druhým. Herci sa zúfalo snažia zachrániť, čo sa dá. Závratnosť absurdity sa mení na smiech. Ale len my vieme, že nejde o nič výnimočné – je to jednoducho: DIVADLO.

HRAJÚ: Zuzana Tlučková/ Lucia Vráblicová, Jana Lieskovská/ Karin Olasová/ Lucia Lapišáková, Dávid Hartl/ Peter Makranský, Pavol Plevčík/ Peter Kočiš, Martin Kaprálik/ Přemek Boublík, Miroslava Drínová/Katarína Ivanková, Tibor Halada

Rok výroby: 2024
Dátum lokálnej premiéry: 21. apríl 2024

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Nedeľa, 21. 4. o 18:00 Kúpiť
Názov: PI ČAJ, MILAČIK !
Cena: 17,00 €
Miesto: Divadelná sála
Nám. Š.M.Daxnera 1723
979 01 Rimavská sobota
Zobraziť na mape